DRUŻYNA

Dorota Dżugan (Zarząd)

Mam 46 lat . Jestem mamą, moja codzienność teraz to fundacja i pomaganie, ale poza tym kocham jeszcze biegać. Przez 20 lat pracowałam w sektorze bankowości, aż do dnia kiedy postanowiłam odejść z korporacji i pomagać innym. Myśl o założeniu fundacji kiełkowała we mnie przez dłuższy czas, aż dojrzała. Dzisiaj jestem szczęśliwa, prowadząc fundację i pomagając innym. Ratowanie życia jest cudem i cieszę się, że mogę brać w nim udział. Udana jednorazowa akcja licytacji przerodziła się w życiowy cel.

Paweł Dżugan (Zarząd)

Mam 47 lat. Jestem mężem, podobno „ gorszą połową „ ,tatą wspaniałego syna, osobą która posiada dwie pasje. Jedna z nich to wędkarstwo, jestem zawodnikiem Lig spławikowych, druga to „zamki”, ruiny, historia i tajemnice. Kocham pomagać, jeżeli jest taka możliwość to uczestniczę we wszystkim co związane jest ze słowem DOBRO. Daje mi to energię w życiu, a uśmiech ludzi powoduje, że i ja i moja małżonka się uśmiechamy. Kiedy pierwszy raz stwierdziłem że lubię pomagać? Chyba w 97 r. – kiedy razem z żoną spontanicznie pomagaliśmy powodzianom, a potem co jakiś czas byłem współorganizatorem wędkarskich zawodów charytatywnych. Moje motto – „ pijane anioły miłością do ludzi”.

Elżbieta Dziok (Administrator na grupach licytacji prowadzonych dla Naszych podopiecznych )

Elżbieta Dziok - Mam 62 lat , jestem już na emeryturze ale cały czas pracuje i nigdy nie przechodzę obojętnie widząc drugiego człowieka, który potrzebuje pomocy . Mam 6 ukochanych wnucząt , które uwielbiam. Kocham Poezję i czytanie książek. Na Grupę Licytuje-Pomagam trafiłam pomagając przy jednej ze zbiórek i zostałam, bo tutaj czuję się potrzebna i tutaj poznałam wiele cudownych ludzi z którymi narodziły się przyjaźnie. Jeżeli potrzebujesz pomocy , bo nie wiesz jak wystawić rzecz lub usługę do licytacji, napisz, chętnie pomogę.

Dominika Nos (Administrator na grupach licytacji prowadzonych dla Naszych podopiecznych)

Dominika Nos Mam na imię Dominika , mam 38 lat . Na co dzień jestem żoną oraz mamą dwójki wspaniałych dzieci - Mateusza i Kai. Jestem osobą bardzo energiczna dlatego uwielbiam taniec , Zumbe , muzykę , lubię być w ciągłym ruchu. Lubię uczyć się języków , bardzo pociąga mnie język hiszpański oraz rosyjski . Jestem otwarta na świat i ludzi zarówno umysłem jak i sercem . Swoją historię z fundacja Licytuje - Pomagam rozpoczęłam, dzięki małej Majeczce . Licytowałam oraz wystawiałam rzeczy na licytację na jej rzecz . Odtąd zaczęłam bardzo się angażować w pomoc innym , na miarę swoich możliwości. Jako administrator Licytuje Pomagam zatwierdzam Wasze aukcję ,staram się pilnować , aby wszelki opis był prawidłowy , zakańczam licytacje i przede wszystkim Jestem po to, żeby pomagać . Czuję ogromną satysfakcję z tego, ze mogę zrobić coś dla drugiego człowieka. Jest to uczucie , które ma dla mnie wartość bezcenna i niewymierna.