Dominik Michalski - 6lat (hepatoblastoma - rzadki złośliwy guz) - gm. Grodzisk

Fundacja Nasza dokłada tylko cegiełkę , pozostała kwota jest zbierana przez inną Fundację .

       Każdy kolejny dzień, oddala Dominika od szansy na życie. 300 000 zł, to kwota jaką trzeba ponieść, by dać chłopcu szansę. Na co? Na to, co większość z Nas ma na co dzień. To zdrowie, możliwość zwykłego życia.

     Dominik to 6 letni chłopiec, który w tak młodym wieku musi zmierzyć się w walce, której nie udźwignąłby niejeden dorosły. To walka o własne życie. Tym przeciwnikiem jest hepatoblastoma-rzadki złośliwy guz. Dominik powtarza, że on nie ma zamiaru umierać, że nigdzie się jeszcze nie wybiera. Jakie uczucie musi towarzyszyć słuchaniu takich słów, z ust dziecka?

     Terapia którą wcześniej podjął Dominik, miała przynieść szczęśliwe zakończenie. Nikt nie przewidział,że choroba nie dała za wygraną- na płucach wykryto kolejne ogniska nowotworu, kolejna operacja, kolejne komplikacje. Kolejne chwile niepewności i informacje,że w Polsce nie mamy szans na leczenie. Nadzieja gasła ale nagle pojawia się światełko w tunelu! Mimo tego,że wszystkie formy leczenia zawiodły, pojawiło się światełko w tunelu, którym jest Leczenie onkologiczne w Texas Children's Hospital.

     To terapia, która nie tylko daje możliwość zatrzymania rozwoju choroby, ale i całkowitego wyleczenia. Ta kojąca wieść i życie chłopca, zostały wycenione na sumę, która dla niemalże każdego jest nieosiągalna.

“To brzmi potwornie, ale nie mamy wyboru. Musimy prosić o pomoc!
Walczymy o życie, walczymy o wszystko! Bardzo potrzebujemy wsparcia,
pomocy, nadziei... “
mówi mama chłopca.

Pomóc Dominikowi możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,, Darowizna dla Dominika 050821’

Darowizny