Yaroslaw Bardin -lat 12


 Witam, jestem matką Jarosława Bardina. Chciałabym powiedzieć kilka słów o moim Synku. Jarosław jest bardzo pozytywnym dzieckiem, bardzo pracowitym, miłym, wrażliwym, uwielbia ćwiczyć, ale potrzebuje wsparcia od nas jako rodziców. Staramy się jak możemy - Yarik uczy się w ukraińskiej szkole on-line, chodzi na basen z trenerem, bardzo dobrze pływa, a jest to potrzebne dla jego zdrowia i rozwoju, bo ma problemy z kręgosłupem i nogami. Jest bardzo lubiany przez nauczycieli i trenerów, bo jest bardzo pracowity.

  Staramy się stosować wszelkie możliwe rozwiązania, aby rehabilitować syna.  Kiedy byliśmy w Ukrainie, oczywiście mieliśmy więcej możliwości w tym zakresie.  Uciekając przed wojną na Ukrainie, nasza rodzina osiedliła się w Polsce, gdzie staramy się znaleźć możliwości leczenia i rehabilitacji naszego syna.

  Potrzebujemy ortezy na kończyny dolne do spania, butów i oczywiście rehabilitacji. Dziękujemy  wszystkim Polakom, którzy nam otworzyli swoje serca, drzwi swoich domów, dali nam dach nad głową i ciepło. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i wsparcie naszego syna.

  

Pomóc Jaroslawowi  możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,, Darowizna dla Jaroslawa 210922B’

Darowizny