Wybieram się wraz z kolegą nad morze rowerem.

     Dla wielu z Was może się to wydawać szalonym pomysłem, jednak taki sobie postawiłem cel w tym roku. Na początku lipca 2016 r już raz odbyłem taką wyprawę, przez centralną Polskę aż do Gdyni.


"Akcję wspiera TM TECHNOLOGIE - polski producent oświetlenia ewakuacyjnego"

     W tym roku chcemy powtórzyć  ten wyczyn. Planujemy 8-mio  dniową wyprawę,  tym razem przez zachodnią część kraju. Startujemy 29 maja, z podkrakowskich Jerzmanowic. Nasza trasa będzie biegła: w kierunku zachodnim, jak najbliżej naszych Czeskich sąsiadów.

     Następne dni kierunek : Jelenia Góra, Zgorzelec. Następne dni na północ, wzdłuż Odry, czyli Kostrzyn nad Odrą, Szczecin. Na koniec Świnoujście i całym wybrzeżem przez Kołobrzeg do Gdyni.

     Dziennie planujemy robić po 100-150km Chciałbym jakoś zareklamować nasza wycieczkę ponieważ ma Ona również na celu : Charytatywną pomoc dla Witusia. Za każdą złotówkę bardzo jesteśmy wdzięczni , także nie tylko kręcimy kilometry na rowerach , ale postaramy się razem z Wami drodzy darczyńcy , zamienić te kilometry na złotówki .

      Czyli co : można powiedzieć kręcimy dla Witusia złotówki - kilometrówki .

Link do licytacji FB :

https://www.facebook.com/groups/licytujepomagam

Link do www Witusia :

https://www.licytuje-pomagam.pl/zbiorki/pomagam/Pomoc-Witkowi

Może w inny sposób chcesz wesprzeć akcje: jako Firma, osoba prawna - instytucja, osoba prywatna - dokręć złotówki a MY umieścimy twoje logo .

Pomóc Witusiowi możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja  Licytuje - Pomagam

mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem "Kilometry dla Witusia"

Darowizny