Maja Krzaczek lat 7 - Bytom


Maja ,to urocza dziewczynka szczególnie bliska  Naszemu fundacyjnemu sercu. Była Naszą drugą podopieczną. Wyjątkowa istota, która uśmiechem i spojrzeniem wielkich, niebieskich oczu, skradła serca tysięcy osób, które przyłączyły się do walki o jej życie i zdrowie ramię w ramię.

Maja przeszła długą i ciężką drogę mierząc się z neuroblastom. Drogę, której nie pokonałby niejeden dorosły.  Nigdy się nie poddała, mimo to, że lekarze uważali jej przypadek za beznadziejny i nie dawali jej większych szans na wyzdrowienie. Nie możemy pozwolić na to, by tak mała dziewczynka, musiała walczyć o swoje życie, ani na to by o życie dziecka musieli martwić się rodzice.

Zasługują na to, by spędzić resztę swojego życia w spokoju i miłości, oglądając z dumą jak ich córka dorasta. Nadzieja właśnie się pojawiła. Maja i jej rodzice usłyszeli to jedno upragnione słowo – REMISJA!

To właśnie ten moment, na który tak długo czekali i o który się modlili. Przed Mają i jej najbliższymi pozostała walka o to, aby zapobiec wznowie w momencie, kiedy leczenie jest już na finiszu. Wznowa to koszmar z którym musieliby się zmierzyć, jednak można jej uniknąć, stosując szczepionkę, która może temu zapobiec,a Maja musi przyjąć jak najszybciej po zakończeniu leczenia.

Rodzice dziewczynki znają już wstępne koszty podania szczepionki w USA. Kwota jest ogromna,

jednak wierzymy, że po raz kolejny stanie się cud i armia „Dobrych Serc” wesprze Majkę w tej

ostatniej walce. Na ten moment nie ma innego, skutecznego leczenia - szczepionka jest ostatnią szansą Majki, aby wyrwać ją ze szponów choroby, która tak bardzo zmieniła życie jej i rodziny.

 

Prosimy, dołącz z Nami do walki o Maje!


Pomóc Majeczce  możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,, Darowizna dla Majeczki 141122’Darowizny