Jakub Piechota - Myślenice


​     Kubę potrąciło auto, przejechało po Nim.  Pomóżmy mu w walce o życie.      Każdy z Nas ma braci, mężów, ojców, przyjaciół, kolegów bliższych czy dalszych i to każdy z nich mógł być na miejscu Kuby. Nie oceniajmy pochopnie, zbieg tragicznych wydarzeń może spotkać każdego i każdy zasługuje na pomoc.

     Jakub ma 36 lat. 16 listopada około godziny 18 idąc do domu, Kuba upadł na jezdnię, a gdy próbował wstać przejechał po nim samochód. Ułamek sekundy, jedna chwila, która pociągnęła za sobą tragiczne skutki. Kuba w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala z pękniętą podstawą czaszki i ciężkim urazem mózgu. Sytuacja pogarszała się. Po dwóch dniach od zdarzenia Kuba natychmiast musiał trafić na stół operacyjny, ponieważ konieczne było rozcięcie kości czaszki, a następnie odsunięcie płata mózgu, którego obrzęk bardzo się powiększał i zaczął powodować ucisk.

​   To druga zbiórka dla Kuby. Pieniądze zebrane dzięki Waszym dobrym i Wielkim Serduchom z pierwszej zbiórki wystarczyły na kilka mc. rehabilitacji i pomocy medycznej jednak Kuba wymaga dalszej opieki i rehabilitacji w ośrodku "Kwitnąca" . Środków pozostało na opłacenie jednego miesiąca . Prosimy Was o dalsze wsparcie , chcielibyśmy aby Jakub wrócił do Nas i opowiedział swoją historię , aby normalnie mógł cieszyć się życiem wśród bliskich, ale na to potrzebne są środki finansowe .

Pomóc Kubie możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam

mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,,Pomoc dla Jakuba 211120’’

Darowizny