Każdy może uczestniczyć w challenge , nagrywajcie , wstawiajcie film na FB , nominujcie kolejne osoby i wpłacajcie,   pomysłodawca określił 10zł , a jak ktoś chce więcej to śmiało .

      Tutaj krótka historia o Kubie .

     Jakub ma 36 lat. 16 listopada około godziny 18 idąc do domu, Kuba upadł na jezdnię, a gdy próbował wstać przejechał po nim samochód. Ułamek sekundy, jedna chwila, która pociągnęła za sobą tragiczne skutki. Kuba w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala z pękniętą podstawą czaszki i ciężkim urazem mózgu. Sytuacja pogarszała się. Po dwóch dniach od zdarzenia Kuba natychmiast musiał trafić na stół operacyjny, ponieważ konieczne było rozcięcie kości czaszki, a następnie odsunięcie płata mózgu, którego obrzęk bardzo się powiększał i zaczął powodować ucisk.

     Na ten moment Kuba jest w ciężkim stanie, umiarkowanie stabilny krążeniowo i oddechowo. Nadal jest podłączony do respiratora i sztucznej nerki. Dodatkowo utrzymywany jest w śpiączce chorobowej, nie wiadomo kiedy się wybudzi. Jeśli chodzi o obrażenia głowy, które odniósł wskutek wypadku, ciężko cokolwiek powiedzieć. Lekarze czekają by krwiaki i obrzęki zmniejszyły się. Bez wątpienia jednak Kubie niezbędna będzie pomoc finansowa na pokrycie kosztów dalszego leczenie, rehabilitację i powrót do normalnego funkcjonowania.

Pomóc Kubie możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam

mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,,Darowizna dla Jakuba - Challenge’’