Anna Faracik , Włodzimierz Fiutowski - (pożar domu)

    Dnia 27.04.2021r w domu Pana Włodzimierza i Pani Ani wybuchł  pożar. Zajęło się poddasze w wyniku czego dom nadaje się do generalnego remontu. Do wymiany jest cała instalacja elektryczna oraz dach. Ściany i podłogi są kompletnie zniszczone. Warunki panujące na obecną chwilę nie zapewniają minimum , potrzebnego do egzystencji . Zniszczony również jest piec do ogrzewania domu. Cały dom nie nadaje się do mieszkania.

​     Sytuacja materialna w obecnej chwili jest ciężka, utrzymują  się z emerytury i renty . Pani Ania jest osobą niepełnosprawną , posiada orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. Pieniądze jakie wspólnie posiadają wystarczają na bieżące potrzeby jednak niestety nie na wyremontowanie domu po pożarze .

​    cyt. Pana Włodzimierza - " Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc finansową abyśmy mogli wyremontować to , co zostało po pożarze i godnie spędzić resztę naszego życia. Nigdy nie korzystaliśmy  z tego typu pomocy , zawsze staraliśmy się radzić sobie sami. "

    Prosimy o wsparcie,  każda złotówka jest na wagę złota ,  na wagę ich  domu, bezpiecznego jutra .


Pomóc Rodzinie  możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja  Licytuje - Pomagam

mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,, Darowizna dla Rodziny z Winiar

Darowizny