"Dom Fundacyjny" jak sami go nazwaliście znajduje się w :

32-020 Wieliczka ul. Dembowskiego 1

     Kochani jak wiecie kilka lat temu wynajęliśmy jako Fundacja Licytuje - Pomagam lokal w Wieliczce spełniając nasze i Wasze marzenie o Domu Fundacyjnym . Zorganizowaliśmy się w tym miejscu gdzie funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Tworzymy go w domowej atmosferze, tak aby każdy bez wyjątku mógł z niego korzystać. W tym miejscu prowadziliśmy bezpłatne zajęcia terapeutyczne , bezpłatne spotkania z psychologiem, szkolenia. W tym miejscu spotykamy się z Podopiecznymi i ich rodzinami. W tym miejscu spotykamy się z Wami, prowadzimy licytacje charytatywne na żywo, w tym miejscu gromadzimy rzeczy dla Podopiecznych przeznaczone na licytacje, na pomoc, tutaj możecie wejść zrobić sobie i nam przysłowiową kawę J.

     Jednak Ekonomia i jej bardzo restrykcyjne warunki doprowadziły do sytuacji w której musimy Was prosić o pomoc. Nie jesteśmy w stanie utrzymać finansowo tego miejsca. Do tej pory robiliśmy co w naszej mocy aby tutaj i w taki sposób działać,  korzystając z własnych prywatnych środków ale ta skarbonka niestety nie jest bez dna. Zbiórka którą zakładamy, ma na celu zagwarantować nam zabezpieczenie rocznych kosztów związanych z tym miejscem.

     Czynsz , Prąd , Gaz , Woda, śmieci, telefon, internet, najem kserokopiarki, koszty oboczne związane z faktem funkcjonowania właśnie w tym miejscu.   Miesięcznie to jest 7000zł. Środki które uzbieramy wyłącznie będą przeznaczane na opłacenie ww. rzeczy. Pomóżcie nam pomagać , pomóżcie nam działać właśnie tu w obiekcie który nazwaliście Domem Fundacyjnym. Waszym miejscem. 

      Nie funkcjonujemy w tak zwanym przepychu , całe wyposażenie jest naszym prywatnym oraz kilka rzeczy otrzymaliśmy od ludzi dobrej woli. Zawsze staramy się żyć oszczędnie,  ponieważ wychodzimy z założenia, że każda zaoszczędzona złotówka ma szanse pomagać. Fundacja wypłaca tylko jedno umowne wynagrodzenie, które jest tzw. najniższą krajową, nie wliczamy tego kosztu w tą zbiórkę.  Potrzebujemy tylko zabezpieczyć na rok koszty podstawowe prowadzenia fundacji w Domu Fundacyjnym. Pomagaliśmy rodzinom w trudnej sytuacji materialnej, bezdomnym, szpitalom w trakcie pandemii , przychodniom, Ukrainie, każdemu kto się do nas zgłosił. Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok tzw. „krzywdy”. Zawsze działaliśmy i działamy spontanicznie i z serduchem . Jednak to co wydarzyło się na rynku ekonomicznym kraju, podwyżkami, inflacją etc. Nie pozwala nam na dalsze funkcjonowanie w obecnej postaci. Chylimy przed Wami czoła i prosimy dosłownie o wsparcie.

Z góry Wam dziękujemy za pomoc Paweł Dżugan.

Pomóc możesz dokonując wpłaty na konto :

Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem : ,,Dom Fundacyjny’’

Darowizny