Kochani,

    Marzyliśmy o własnym miejscu dla Fundacji Licytuje-Pomagam .

 I takie znaleźliśmy !!!  

 jest !!! .

 Adres : 32-020 Wieliczka ul. Dembowskiego 1

Miejscu do którego ludzie mogliby wysyłać rzeczy które chcą oddać na licytacje, miejscu w którym wolontariusze mogliby znaleźć swój kąt do pracy, miejscu które gromadziło by wszystkie osoby które chcą oddać swój czas by pomagać, w które moglibyśmy zaprosić Naszych podopiecznych lub ich rodziców, opiekunów - by lepiej zaplanować nasze działania.
Miejscu w którym moglibyśmy opowiedzieć innym o naszej pracy, zaciekawić nią tych, którzy przejawiają chociaż małą iskrę pomocy.

Koszty jednak przekraczają Nasze możliwości.

    Budujemy w nim domowy klimat,  bezpieczeństwo ,  kącik licytacji, w którym można by przyjść i oglądnąć rzeczy jakie są do wylicytowania jak i je wylicytować na miejscu. Praca zdalna sprawiała nam ogrom problemów. Przechowywanie rzeczy do licytacji w małym metrażu domowego zacisza nie było łatwe. Puszki do zbiórki, ich ogromne ilości jak i odbiór przez zainteresowanych, przetrzymywanie dokumentacji - to wszystko sprawiało, że coraz bardziej zacierała się granica między domem, a komfortem pracy. Jesteśmy pewni, że nasza produktywność ma  szanse znacząco rosnąć , usprawnić komunikację. Często osoby które dołączają do naszych działań wymagają dobrej instrukcji obsługi grupy, licytacji, nakreślenia działań, to zwykle osoby nie koniecznie znające się na komputerach i ich działaniu. Możliwość bycia obok siebie podczas takich działań daje niesamowity komfort. Przeprowadziliśmy już wiele spotkań, jednak zawsze odczuwaliśmy problem gdzie zainteresowanych przedstawicieli firm, klubów sportowych czy celebrytów moglibyśmy zaprosić. A teraz jest to możliwe . Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

    Pomogliśmy, pomagamy  i pomożemy wielu osobom, bardzo liczymy na to , że znajdziemy grupę osób, która mogłaby przekazać dowolne datki miesięcznie i nas wesprzeć. Obiecujemy się odwdzięczyć,  zapraszamy każdego darczyńcę na kawę i ciastko. Zawsze każdy może do Nas przyjść , porozmawiać o problemach życia codziennego .

To był Nasz pierwszy lecz wymagający cel, w planach mamy już wiele kolejnych!

            Jesteśmy fundacją, która została założona w 15.10.2019 roku.
Jednorazowa akcja charytatywna zamieniła się w cel życia. W dużej mierze przyczyniła się do tego, wtedy jeszcze mała grupa na facebooku Licytuje - Pomagam, którą to prowadzimy i aktualnie jest Naszym głównym miejscem pracy. Miała ona na celu zgromadzić ludzi chętnych wesprzeć chłopca, na którego pieniądze zbieraliśmy. Grupa liczy aktualnie ponad 33tyś aktywnych osób,  a za Nami jest już wiele akcji jak i wiele przed. Dajemy  możliwość licytacji przedmiotów którymi jesteście zainteresowani, ale także opcje wystawienia swoich przedmiotów czy usług. Uzbieraliśmy i pomogliśmy w uzbieraniu około trzech milionów złotych. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że Nasza fundacja prowadzona jest przez trzy osoby, tj. rodziców i syna, co więcej - każda z akcji której się podjęliśmy została doprowadzona z sukcesem do końca. Byliśmy i jesteśmy organizatorami wielu charytatywnych eventów, takich jak koncerty, rajdy, kiermasze, wystawy i przeróżnego rodzaju innych zbiórek charytatywnych. Mamy daleką wizję działania, wiele długoterminowych planów, które systematycznie realizujemy. Chcemy angażować  i uświadamiać ludzi młodszych i starszych, pokazywać ile pomoc potrafi przynieść satysfakcji, jak jest ważna i jak bardzo inni Was potrzebują. Pokazywać, że nie wszyscy dostajemy równe szanse i często szczęściu trzeba pomóc. Realizujemy i obiecujemy realizować Nasze plany.

Do tej pory prawie przez dwa lata (od 06.04.2021r do 19.02.2023r) wsparliście nas kwotą 79 tys zł na na potrzeby związane z domem fundacyjnym , biura w Wieliczce ul. Dembowskiego 1 .

      Dziękujemy z całego serca za wsparcie każdemu z Was, chociaż brzmi to
banalnie to bez Was nie udało by się zrobić nic.

    
Pomóc możesz dokonując wpłaty na konto :

Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem : ,,Wsparcie Fundacji’’


Darowizny