Kochani,

    Marzymy o własnym miejscu dla fundacji . Miejscu do którego ludzie mogliby wysyłać rzeczy które chcą oddać na licytacje, miejscu w którym wolontariusze mogliby znaleźć swój kąt do pracy, miejscu które gromadziło by wszystkie osoby które chcą oddać swój czas by pomagać, w które moglibyśmy zaprosić Naszych podopiecznych lub ich rodziców, opiekunów - by lepiej zaplanować nasze działania.
Miejscu w którym moglibyśmy opowiedzieć innym o naszej pracy, zaciekawić nią tych, którzy przejawiają chociaż małą iskrę pomocy. Koszt miesięczny wynajęcia lokalu to

    Chcielibyśmy zbudować w nim domowy klimat,  bezpieczeństwo, założyć kącik licytacji, w którym można by przyjść i oglądnąć rzeczy jakie są do wylicytowania jak i je wylicytować na miejscu. Praca zdalna sprawia nam ogrom problemów. Przechowywanie rzeczy do licytacji w małym metrażu domowego zacisza nie jest łatwe. Puszki do zbiórki, ich ogromne ilości jak i odbiór przez zainteresowanych, przetrzymywanie dokumentacji- to wszystko sprawia, że coraz bardziej zaciera się granica między domem, a komfortem pracy. Jesteśmy pewni, że nasza produktywność miała by szanse znacząco urosnąć, usprawnić komunikację. Często osoby które dołączają do naszych działań wymagają dobrej instrukcji obsługi grupy, licytacji, nakreślenia działań, to zwykle osoby nie koniecznie znające się na komputerach i ich działaniu. Możliwość bycia obok siebie podczas takich działań dawała by niesamowity komfort. Przeprowadziliśmy już wiele spotkań, jednak zawsze odczuwaliśmy problem gdzie zainteresowanych przedstawicieli firm, klubów sportowych czy celebrytów moglibyśmy zaprosić. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

    Pomogliśmy, pomagamy  i pomożemy wielu osobom, bardzo liczymy na to , że znajdziemy grupę osób, która mogłaby przekazać dowolne datki miesięcznie i nas wesprzeć. Obiecujemy się odwdzięczyć, a kiedy dotrzemy do celu, zapraszamy każdego darczyńcę na kawę i ciastko.

To Nasz pierwszy lecz wymagający cel, w planach mamy już wiele kolejnych!

            Jesteśmy fundacją, która została założona w 15.10.2019 roku.
Jednorazowa akcja charytatywna zamieniła się w cel życia. W dużej mierze przyczyniła się do tego, wtedy jeszcze mała grupa na facebooku Licytuje - Pomagam, którą to prowadzimy i aktualnie jest Naszym głównym miejscem pracy. Miała ona na celu zgromadzić ludzi chętnych wesprzeć chłopca, na którego pieniądze zbieraliśmy. Grupa liczy aktualnie ponad 33tyś aktywnych osób,  a za Nami jest już wiele akcji jak i wiele przed. Dajemy  możliwość licytacji przedmiotów którymi jesteście zainteresowani, ale także opcje wystawienia swoich przedmiotów czy usług. Uzbieraliśmy i pomogliśmy w uzbieraniu około trzech milionów złotych. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że Nasza fundacja prowadzona jest przez trzy osoby, tj. rodziców i syna, co więcej - każda z akcji której się podjęliśmy została doprowadzona z sukcesem do końca. Byliśmy i jesteśmy organizatorami wielu charytatywnych eventów, takich jak koncerty, rajdy, kiermasze, wystawy i przeróżnego rodzaju innych zbiórek charytatywnych. Mamy daleką wizję działania, wiele długoterminowych planów, które systematycznie realizujemy. Chcemy angażować  i uświadamiać ludzi młodszych i starszych, pokazywać ile pomoc potrafi przynieść satysfakcji, jak jest ważna i jak bardzo inni Was potrzebują. Pokazywać, że nie wszyscy dostajemy równe szanse i często szczęściu trzeba pomóc. Realizujemy i obiecujemy realizować Nasze plany.
      Dziękujemy z całego serca za wsparcie każdemu z Was, chociaż brzmi to
banalnie to bez Was nie udało by się zrobić nic.
    

Za każde wsparcie z całego serca Dziękujemy
Pomóc możesz dokonując wpłaty na konto :

Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem : ,,Wsparcie Fundacji’’


Darowizny