Kochani,

    to adres naszego Biura

 32-020 Wieliczka ul. Dembowskiego 1

to miejsce gdzie ludzie mogą wysyłać rzeczy które chcą oddać na licytacje, miejsce w którym Wolontariusze mogą znaleźć swój kąt do pracy, miejsce które gromadzi wszystkie osoby które chcą oddać swój czas by pomagać, w które możemy zaprosić Naszych podopiecznych lub ich rodziców, opiekunów - by lepiej zaplanować nasze działania.
Miejsce w którym możemy opowiedzieć innym o naszej pracy, zaciekawić nią tych, którzy przejawiają chociaż małą iskrę pomocy.

    Pomogliśmy, pomagamy  i pomożemy wielu osobom, bardzo liczymy na to , że znajdziemy grupę osób, która mogłaby przekazać dowolne datki miesięcznie i nas wesprzeć. Obiecujemy się odwdzięczyć,  zapraszamy każdego darczyńcę na kawę i ciastko. Zawsze każdy może do Nas przyjść , porozmawiać o problemach życia codziennego .

            Jesteśmy fundacją, która została założona w 15.10.2019 roku.
Jednorazowa akcja charytatywna zamieniła się w cel życia. W dużej mierze przyczyniła się do tego, wtedy jeszcze mała grupa na facebooku Licytuje - Pomagam, którą to prowadzimy i aktualnie jest Naszym głównym miejscem pracy. Miała ona na celu zgromadzić ludzi chętnych wesprzeć chłopca, na którego pieniądze zbieraliśmy. Grupa liczy aktualnie ponad 33tyś aktywnych osób,  a za Nami jest już wiele akcji jak i wiele przed. Dajemy  możliwość licytacji przedmiotów którymi jesteście zainteresowani, ale także opcje wystawienia swoich przedmiotów czy usług. Uzbieraliśmy i pomogliśmy w uzbieraniu około pięciu milionów złotych. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że Nasza fundacja prowadzona jest przez jedną osobę , co więcej - każda z akcji której się podjęliśmy została doprowadzona z sukcesem do końca. Byliśmy i jesteśmy organizatorami wielu charytatywnych eventów, takich jak koncerty, rajdy, kiermasze, wystawy i przeróżnego rodzaju innych zbiórek charytatywnych. Mamy daleką wizję działania, wiele długoterminowych planów, które systematycznie realizujemy. Chcemy angażować  i uświadamiać ludzi młodszych i starszych, pokazywać ile pomoc potrafi przynieść satysfakcji, jak jest ważna i jak bardzo inni Was potrzebują. Pokazywać, że nie wszyscy dostajemy równe szanse i często szczęściu trzeba pomóc. Realizujemy i obiecujemy realizować Nasze plany.

Do tej pory prawie przez dwa lata (od 06.04.2021r do 19.02.2023r) wsparliście nas kwotą 79 tys zł na na potrzeby związane z naszymi działaniami.

      Dziękujemy z całego serca za wsparcie każdemu z Was, chociaż brzmi to
banalnie to bez Was nie udało by się zrobić nic.

    
Pomóc możesz dokonując wpłaty na konto :

Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem : ,,Wsparcie Fundacji’’


Darowizny