Kubę potrąciło auto, przejechało po Nim. Tragiczny moment nagrały kamery [video]
Pomóżmy mu w walce o życie!

      Każdy z Nas ma braci, mężów, ojców, przyjaciół, kolegów bliższych czy dalszych i to każdy z nich mógł być na miejscu Kuby. Nie oceniajmy pochopnie, zbieg tragicznych wydarzeń może spotkać każdego i każdy zasługuje na pomoc.

     Jakub ma 36 lat. 16 listopada około godziny 18 idąc do domu, Kuba upadł na jezdnię, a gdy próbował wstać przejechał po nim samochód. Ułamek sekundy, jedna chwila, która pociągnęła za sobą tragiczne skutki. Kuba w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala z pękniętą podstawą czaszki i ciężkim urazem mózgu. Sytuacja pogarszała się. Po dwóch dniach od zdarzenia Kuba natychmiast musiał trafić na stół operacyjny, ponieważ konieczne było rozcięcie kości czaszki, a następnie odsunięcie płata mózgu, którego obrzęk bardzo się powiększał i zaczął powodować ucisk.

     Na ten moment Kuba jest w ciężkim stanie, umiarkowanie stabilny krążeniowo i oddechowo. Nadal jest podłączony do respiratora i sztucznej nerki. Dodatkowo utrzymywany jest w śpiączce chorobowej, nie wiadomo kiedy się wybudzi. Jeśli chodzi o obrażenia głowy, które odniósł wskutek wypadku, ciężko cokolwiek powiedzieć. Lekarze czekają by krwiaki i obrzęki zmniejszyły się. Bez wątpienia jednak Kubie niezbędna będzie pomoc finansowa na pokrycie kosztów dalszego leczenie, rehabilitację i powrót do normalnego funkcjonowania.

     Na tej drodze, tamtego wieczoru mógł być każdy z Nas. Na nagraniach opublikowanych w sieci jest przede wszystkim CZŁOWIEK.

Pomagamy- nie oceniamy! Na tamtej drodze Kuba był sam, ale my wciąż mamy możliwość, by wesprzeć go w walce o powrót do zdrowia!

Pomóc Kubie możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam

mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,,Pomoc dla Jakuba 211120’’